Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj19
Wczoraj29
W tym tygodniu353
W tym miesiącu726
Ogółem195729
Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 
Spotkanie z Andrzejem Gąsienicą – trenerem skoków i kombinacji norweskiej w Klubie LKS „PORONIEC
wtorek, 19 grudnia 2017

 18 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Sierockiem odbyło się spotkanie ze słynnym sportowcem. Tym razem uczniowie spotkali się z trenerem skoków i kombinacji norweskiej Andrzejem Gąsienicą - następcą zmarłego rok temu UJKA STANISŁAWA TREBUNI TUTKI. Towarzyszył mu zawodnik Wojtek Bukowski - wychowanek UJKA.

 
Spotkanie ze słynnym sportowcem Stanisławem Ustupskim
poniedziałek, 30 listopada 2015

W dniu 26 listopada 2015 roku Gminna Komisja d.s. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii, Prezes Ludowego Klubu Sportowego „BIALI” Stanisław Trebunia – Tutka, popularny „UJEK” oraz Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu zorganizowali spotkanie młodzieży Zespołu Szkół Podstawowych i Gimnazjum Nr 1 w Białym Dunajcu ze Stanisławem Ustupskim – kombinatorem w ramach PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA. Spotkanie było finansowane ze środków Gminnej Komisji d.s. Profilaktyki.

 
Spotkanie ze sportem
środa, 01 lipca 2015

W dniu 23 czerwca 2015 roku odbyło się kolejne spotkanie ze sportem w ramach promocji zdrowego stylu życia. Tym razem dzieci z klasy I „a” i „b” Katolickiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi SPSK im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czerwiennem zwiedziły skocznie zakopiańskie pod przewodnictwem znanego trenera Stanisława Trebuni – Tutki, zwanego popularnie „UJKIEM”. „Ujek” jest trenerem skoczków i kombinatorów norweskich w Kubie LKS „PORONIEC” Poronin i przez 9 lat był trenerem klubowym naszego słynnego skoczka Kamila Stocha. 
 
Spotkanie z Józefem Łuszczkiem
poniedziałek, 04 czerwca 2012
Autor: Józefa Kolbrecka   

W dniu 5 grudnia 2011 roku Gminna Komisja d.s. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii, Ludowy Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec oraz Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu zorganizowali spotkanie młodzieży Zespołu Szkół Podstawowych i Gimnazjum Nr 2 w Białym Dunajcu z Józefem Łuszczkiem narciarzem, olimpijczykiem, uczestnikiem mistrzostw świata, mistrzem Polski w biegach narciarskich w ramach PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA.
 
Spotkanie z Wojciechem Skupniem
poniedziałek, 04 czerwca 2012
Autor: Józefa Kolbrecka   

W dniu 6 grudnia 2010 r. w Auli Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu odbyło się spotkanie ze sportowcem Wojciechem Skupniem - znanym skoczkiem narciarskim, trzykrotnym Olimpijczykiem w (Lillehammer 1994, Nagano 1998, Salt Lake City 2002), wielokrotnym uczestnikiem Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym i Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich.

 


czerwca

16

niedziela

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.