Pomieszczenia Biblioteki

Spotkanie z Wojciechem Skupniem

W dniu 6 grudnia 2010 r. w Auli Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu odbyło się spotkanie ze sportowcem Wojciechem Skupniem - znanym skoczkiem narciarskim, trzykrotnym Olimpijczykiem w (Lillehammer 1994, Nagano 1998, Salt Lake City 2002), wielokrotnym uczestnikiem Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym i Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich.

Spotkanie odbyło się w ramach promocji zdrowego stylu życia zaś organizatorami tego wydarzenia byli: Gminna Komisja d.s. Profilaktyki, Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Białym Dunajcu, Ludowy Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec oraz Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu.