Pomieszczenia Biblioteki

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Joomla! Slideshow

„Światowy Dzień Pluszowego Misia”
wtorek, 28 listopada 2017

Proszę Państwa, oto miś, Miś jest bardzo grzeczny dziś. Chętnie Państwu rękę poda, Nie chce podać?

A to szkoda.

Jan Brzechwa

Warsztaty przedświąteczne w Gminnej Bibliotece
poniedziałek, 27 listopada 2017

W dniach 12-13 grudnia b.r. (wtorek, środa)  w godz. 15:00-18:00 zapraszamy na bezpłatne warsztaty wykonywania ozdób świątecznych (kartki, aniołki, łańcuchy na choinkę) w naszej Bibliotece.

Warsztaty dla instruktorów zespołów regionalnych.
piątek, 17 listopada 2017

Jesteśmy na półmetku zajęć dla instruktorów zespołów regionalnych, organizowanych przez Stowarzyszenie KOBIETY PODHALA.

O patronat honorowy nad naszymi zajęciami zwróciliśmy się do Dziekana Wydziału Historycznego

Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Dyrektora Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Cieszy liczny udział kursantów z regionu Podhala, Spiszu i Zagórzan.

Realizacja programu „Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2017" w białodunajeckiej bibliotece
środa, 08 listopada 2017

IK logo 2017Z radością informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu otrzymała z Instytutu Książki dofinansowanie w wysokości 22 100,00 zł na zakup sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem w ramach programu „Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2017”.

Kurs wiązania strzępków do chust góralskich zakończony
sobota, 04 listopada 2017

To już IV edycja kursu wiązania strzępków do chust góralskich, który to kurs cieszy się niezmiennie dużym powodzeniem. Organizatorem kursu jest Stowarzyszenie KOBIETY PODHALA.

Bibliotekarze na Targach Książki 26.X.2017.
poniedziałek, 30 października 2017

21.Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to doskonała forma promocji czytelnictwa i okazja do nabycia książek od najmłodszych do najstarszych. Jak co roku bibliotekarze Powiatu Tatrzańskiego wpisali się w Krakowskie święto książki.

Koncert laureatów XXIV Festiwalu Papieskiego
wtorek, 24 października 2017

W dniu 22 października 2017 roku w Kościele Parafialnym p.w. Matki Boskiej Królowej Aniołów w Białym Dunajcu odbył się koncert laureatów XXIV Festiwalu Papieskiego, połączony z wręczeniem nagród. W imieniu Kuratorium Oświaty w Krakowie nagrody wręczała pani wizytator Marzena Bąk – przedstawiciel Delegatury w Nowym Targu oraz Wójt Gminy Biały Dunajec Andrzej Jacek Nowak.

Fotorelacja z XXIV Festiwalu Papieskiego
niedziela, 22 października 2017

Galeria zdjęć z przesłuchań konkursowych XXIV Festiwalu Papieskiego pt. "Jan Paweł II - Idźmy naprzód z nadzieją" oraz relacja z wręczenia nagród w konkursie literackim i plastycznym.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

grudnia

Biblioteka w mediach

Copyright © 2017 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.