In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Joomla! Slideshow

Jak założyć Koło Gospodyń Wiejskich i skorzystać z dotacji od 3000,00 zł do 5000,00 zł.
czwartek, 06 grudnia 2018

Składanie wniosków do 27 grudnia 2018 roku.

O zasadach wpisu Koła do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich można dowiedzieć się w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Oddział w Zakopanem

Droga Do Samków 29

Zakopane , 34-500

Jędrzejki
poniedziałek, 26 listopada 2018

We wilijom w Jędrzeja

Schodziyli sie

Dziewki i parobcy.

Woskiem przelewało sie

Bez obrącke ślubnom

I się uznajało,

Co kogo w zyciu

Bedzie wej cekało.

II Muzykanckie Zoduski im. Józefa Maciaty „Michalinego” w Białym Dunajcu
wtorek, 20 listopada 2018

W dniu 18 listopada 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie Mszy Świętych w oprawie góralskiej w roku liturgicznym 2018. Nadmienić należy, że w naszym Kościele parafialnym p.w. Matki Bożej Królowej Aniołów przez cały rok w trzecią niedzielę miesiąca zespoły góralskie, muzyką i pieśniami kościelnymi w gwarze, oprawiają Msze Święte.

KSIĄŻKA NA 100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
środa, 14 listopada 2018

W dniu31.10.2018 uczniowie Szkoły Podstawowej w Gliczarowie Dolnym pod opieką pani wychowawczyni wraz z Filią Biblioteki Publicznej w Białym Dunajcu czytali książkę „Kocham Polskę - historie Polski dla najmłodszych dzieci na 100 lecie odzyskania niepodległości.

"Mała Książka - Wielki Człowiek"
wtorek, 06 listopada 2018

Od września już ponad 13 tys. trzylatków z całej Polski otrzymało Wyprawki Czytelnicze w ramach kampanii społecznej Instytutu Książki „Mała książka – wielki człowiek”. Akcja ma zachęcić rodziców do częstego odwiedzania bibliotek i codziennego, rodzinnego czytania z dzieckiem.

Bibliotekarki z Białego Dunajca wspólnie z bibliotekarzami powiatu tatrzańskiego na 22. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie
środa, 31 października 2018

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które odbywały się w dniach 25,26,27 i 28 października w EXPO Kraków– to było czterodniowe święto literatury. W tym roku na Zwiedzających czekała m.in. oferta 615 Wystawców z 20 krajów, blisko 781 autorów oraz ponad 1 000 godzin programu towarzyszącego!

Gościem honorowym Targów była Szwecja.

Kurs języka angielskiego w Gminnej Bibliotece w Białym Dunajcu
wtorek, 23 października 2018

Stowarzyszenie KOBIETY PODHALA ogłasza nabór na odpłatny kurs języka angielskiego dla kwaterodawców i wszystkich, którzy w swojej pracy mają kontakt z cudzoziemcami.

Wręczenie dyplomów i nagród laureatom XXV jubileuszowego Festiwalu Papieskiego
wtorek, 16 października 2018

W dniu 14 października 2018 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu odbyło się wręczenie dyplomów i nagród za przesłuchania konkursowe XXV jubileuszowego Festiwalu Papieskiego. W imieniu Kuratorium Oświaty w Krakowie nagrody wręczała Pani Maria Głuszak – przedstawiciel Delegatury w Nowym Targu.

Serdecznie gratulujemy laureatom, dziękujemy uczestnikom oraz przygotowującym do udziału w Festiwalu Papieskim.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

grudnia