SENIOR+
poniedziałek, 03 lutego 2020

Uruchomienie Klubu Senior+ w Białym Dunajcu było możliwie dzięki dofinansowaniu uzyskanemu w ramach Programu Wieloletniego Senior + oraz środków własnych Gminy Biały Dunajec. Klub Senior+ jest prowadzony przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów oddział Rejonowy w Zakopanem.

Kierownikiem klubu jest Pani Maria Czernik – Tel. Kontaktowy 601 866 870

Klub Senior+ w Białym Dunajcu jest czynny od poniedziałku do piątku cztery godziny dziennie.

PLAN PRACY KLUB SENIOR+

LUTY

Bezpłatna rehabilitacja sanatoryjna dla ubezpieczonych w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz dla osób pobierających rentę okresową.
czwartek, 16 stycznia 2020

Placówka Terenowa KRUS w Zakopanem uprzejmie informuje o możliwości odbycia bezpłatnej rehabilitacji sanatoryjnej w Iwoniczu Zdroju, Horyńcu Zdroju, Szklarskiej Porębie, Świnoujściu lub Kołobrzegu, w których pobyt jest bezpłatny.

Obowiązkowe ubezpieczenia rolne PZU w białodunajeckiej Bibliotece
czwartek, 02 stycznia 2020

Informujemy, że składki za obowiązkowe ubezpieczenia Rolne PZU mieszkańców wsi Biały Dunajec będą przyjmowane w Gminnej Bibliotece Publicznej w Białym Dunajcu w każdy czwartek  (tj: 9, 16, 23, 30 stycznia) w godzinach od 13:00 do 15:00

Szkolenie Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania w białodunajeckiej Bibliotece Publicznej
piątek, 15 listopada 2019

W dniu 14 listopada 2019 r. w naszej Bibliotece odbyło się szkolenie na temat możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 na operacje z zakresu:

1. 1.„Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność przez rozwijanie działalności gospodarczej, w tym podnoszenie kompetencji osób realizujących operacje w tym zakresie”
  2. 2.„Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność przez podejmowanie działalności gospodarczej, w tym podnoszenie kompetencji osób realizujących operacje w tym zakresie”

IV edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego
    czwartek, 29 sierpnia 2019

BO Małopolska: Aż 188 zadań dopuszczonych do głosowania

Znamy już listę wszystkich zadań, które zostaną dopuszczone do głosowania w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wynik jest rekordowy: mieszkańcy będą mogli wybierać spośród aż 188 zadań – czyli o 38 więcej niż przed rokiem. Głosowanie rozpocznie się już 9 września i potrwa do końca miesiąca.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

lutego

Copyright © 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.