Ankieta w sprawie możliwości gazyfikacji miejscowości w Gminie Biały Dunajec
poniedziałek, 05 lutego 2018

Urząd Gminy Biały Dunajec wychodząc naprzeciw ogólnym zainteresowaniom mieszkańców oraz panującym trendom, związanych z zastosowaniem ekologicznego paliwa do ogrzewania budynków mieszkalnych i pensjonatów, nawiązał współpracę z Polską Spółką Gazownictwa.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o., Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie jest zainteresowana rozwojem sieci gazowej i możliwością zastosowania gazu jako czynnika grzewczego na terenie gminy Biały Dunajec.

Białodunajecka Biblioteka przyjazna rolnikom – tu są organizowane różne tematyczne spotkania i szkolenia.
piątek, 26 stycznia 2018

W dniu 24 stycznia 2018 roku w naszej Bibliotece rolnicy (a szczególnie rolniczki) spotkali się z przedstawicielami Izby Rolniczej i Oddziału Doradztwa Rolniczego. Zapoznali się z ofertą Programu „MojaWieś”, która jest adresowana do mieszkańców obszarów wiejskich, członków organizacji wiejskich aktywnie wspierających rozwój polskiej wsi. Oferta Rabatowa jest szeroka i zawiera takie produkty jak: nawozy, traktory, sprzęt dla KGW.

OGŁOSZENIE SOŁTYSA WSI BIAŁY DUNAJEC
wtorek, 16 stycznia 2018

Informujemy ,że składki za obowiązkowe ubezpieczenia Rolne PZU będą przyjmowane w Gminnej Bibliotece Publicznej w Białym Dunajcu w każdą ŚRODĘ i PIĄTEK  stycznia 2018 roku w godzinach  od 12:00 do 15:00.

Za nami III edycja projektu „Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej”
poniedziałek, 22 maja 2017

W Bibliotece w Białym Dunajcu rozmawiano o tym, co łączy Polaków.

Wspólnota lokalna „tworzy się” przede wszystkim we wspólnym działaniu – to jeden z wniosków debat społecznych, które w dniach 15-21 maja odbyły w ponad 50 bibliotekach w Polsce. Ich uczestnicy poszukiwali odpowiedzi na pytania: co łączy Polaków oraz co robić, by wzmacniać poczucie wspólnoty lokalnej. Jedna z debat odbyła się 19 maja 2017 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu

Spotkanie w Bibliotece w sprawie możliwości uzyskania dofinansowania do energii odnawialnej
wtorek, 25 kwietnia 2017

W dniu 24 kwietnia w Bibliotece odbyło się spotkanie informacyjne w sprawie możliwości uzyskania dofinansowania do energii odnawialnej. Spotkanie było zorganizowane przez Podhalańską Lokalną Grupę Działania i Wójta Gminy Biały Dunajec.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

lutego