Nieodpłatna pomoc prawna, poradnictwo obywatelskie i mediacje w 2020 roku

Stowarzyszenie SURSUM CORDA zaprasza do korzystania z serwisu poświęconego nieodpłatnej pomocy prawnej, poradnictwu obywatelskiemu i mediacji.

Od stycznia Stowarzyszenie SURSUM CORDA prowadzi 94 punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego w 9 województwach. To oznacza, że będziemy mogli wspierać jeszcze więcej osób, które nie są w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia bieżących informacji, a także do odwiedzania naszego profilu Facebook.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią, czynną w dni robocze w godzinach 8.00-16.00 - tel. 18 44 11 994. Kontakt z nami jest możliwy także poprzez komunikator Messenger na stronie Facebook.