Ogółem195730

Program Jubileuszowego XX Festiwalu Papieskiego

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu wraz z Urzędem Gminy Biały Dunajec oraz Związkiem Podhalan O/Biały Dunajec zapraszają do wzięcia udziału w Jubileuszowym XX Festiwalu Papieskim, który odbędzie się w dniu 22 października 2013 roku (wtorek) w Auli Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu, przy ul. Jana Pawła II 184 A.

Tegoroczny Festiwal będzie się odbywał pod hasłem: „Jan Paweł II – Papież Dialogu”.

Na zgłoszenia czekamy do 16 października

Regulamin dostępny po kliknięciu w link regulamin- festiwal 2013