Pomieszczenia Biblioteki

Historyczny dzień w białodunajeckiej bibliotece. JESTEŚMY PIERWSI W POWIECIE TATRZAŃSKIM!!!

Dzień 1 lipca 2015 roku zapisał się złotymi zgłoskami w działalności Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu. Otóż dzisiaj rozpoczęliśmy ZAUTOMATYZOWANE WYPOŻYCZANIE ORAZ AUTOMATYCZNĄ OBSŁUGĘ CZYTELNI. Pragnę podziękować przede wszystkim pracownicy Dominice Balickiej za ambitne podejście do zadania i uparte dążenie do celu. Dziękuję również pozostałym pracownikom i stażystom Biblioteki za mrówczą pracę przy katalogowaniu zbiorów i oklejaniu książek kodami kreskowymi.

Słowa podziękowania skierowaliśmy również  w stronę władz naszej Gminy: Wójta Gminy Andrzeja Jacka Nowaka, Pani Ani Wędziarz – Skarbnika Gminy oraz Ani Wypychowskiej –Pani Sekretarz za wspieranie finansowe i docenianie naszych działań.  Patronka Biblioteki ZOFIA SOLARZOWA jest naszym drogowskazem, skutecznie prowadzi nas i uczy pracy dla dobra wszystkich ludzi.

Dzisiejszy dzień jest pod znakiem róży i programu SOWA.

Józefa Kolbrecka – Kierownik Biblioteki