Uruchamiamy zapisy na warsztaty regionalne - wiązanie strzępków do chustek góralskich oraz wyszywanie gorsetów

Związek Podhalan Oddział w Białym Dunajcu oraz Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej (partner projektu) serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na „warsztaty regionalne - zawody, którym nie damy wyginąć”: wiązanie strzępków do chustek góralskich oraz wyszywanie gorsetów. Zajęcia odbywać się będą w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Oś 4 - Leader.

Warsztaty będą odbywały się od października do połowy grudnia 2012 roku w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu. Szczegóły w dalszej części wiadomości.

Kliknij w obraz aby powiększyć

lutego