Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj33
W tym tygodniu189
W tym miesiącu484
Ogółem198393
Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 

Białodunajecki Oddział Związku Podhalan w ostatnich miesiącach prezesury Józefy Kolbreckiej

W ostatnich miesiącach przed zmianą na stanowisku Prezesa Józefa Kolbrecka otrzymała nagrodę z rąk Starosty Nowosądeckiego Jana Golonki. Nagrodą tą jest Złote Jabłko Sądeckie w podziękowaniu za wieloletnią działalność społeczną, za wkład w upowszechnianie kultury regionalnej i dziedzictwa naszych Ojców oraz w uznaniu zasług w budowaniu więzi sądecko – podhalańskich. Spotkanie odbyło się w siedzibie starostwa nowosądeckiego w dniu 24 października 2014 r.

,

Następnie w dniu 23 listopada, wraz z chorążymi: Mieczysławem Maciatą, Bronisławem Gilem i Janem Świdrem – Zbójnikiem wzięła udział w „Muzykanckich Zoduskach” w Łącku. W grudniu nastąpi zmiana na stanowisku Prezesa Związku Podhalan Oddział w Białym Dunajcu.

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2125
 

sierpnia

18

niedziela

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.