Białodunajecki Oddział Związku Podhalan w ostatnich miesiącach prezesury Józefy Kolbreckiej

W ostatnich miesiącach przed zmianą na stanowisku Prezesa Józefa Kolbrecka otrzymała nagrodę z rąk Starosty Nowosądeckiego Jana Golonki. Nagrodą tą jest Złote Jabłko Sądeckie w podziękowaniu za wieloletnią działalność społeczną, za wkład w upowszechnianie kultury regionalnej i dziedzictwa naszych Ojców oraz w uznaniu zasług w budowaniu więzi sądecko – podhalańskich. Spotkanie odbyło się w siedzibie starostwa nowosądeckiego w dniu 24 października 2014 r.

,

Następnie w dniu 23 listopada, wraz z chorążymi: Mieczysławem Maciatą, Bronisławem Gilem i Janem Świdrem – Zbójnikiem wzięła udział w „Muzykanckich Zoduskach” w Łącku. W grudniu nastąpi zmiana na stanowisku Prezesa Związku Podhalan Oddział w Białym Dunajcu.

drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2056

lutego