Informacje dla kandydatek na Nośwarniyjsom Górolecke

Przypominamy, że próba dziewcząt przed Wyborami Nośwarniyjsyj Górolecki odbędzie się w Gminnej Bibliotece Publicznej im.Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu (budynek GOK - ul. Jana Pawła II 363) w dniu 4 lipca b.r. (piątek) o godz. 19.00.
Zgłoszenia przyjmujemy do 3 lipca 2014 r. pod numerem telefonu 660 935 742 Józefa Kolbrecka oraz mailowo:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Każdy zgłaszający podaje: imię i nazwisko uczestniczki, adres, telefon kontaktowy, e-mail, oraz instytucję lub osobę zgłaszającą.

lutego