Ogółem192953

Zdjęcia z warsztatów dla instruktorów zespołów regionalnych

Za nami juz 6 warsztatów organizowanych w ramach projektu „Organizacja i przeprowadzenie cyklu szkoleń dla instruktorów regionalnych” w ramach przedsięwzięcia: „KULTURA GÓRALSKA NASZ SKARB” Osi IV Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Jesteśmy zadowoleni z faktu, że zajęcia przyciągneły tak dużą liczbę osób. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów: "Tradycyjny śpiew podhalański", "Folklor muzyczny Podhala" oraz "Specyfika tańca podhalańskiego"

kwietnia