Szkolenie dla instruktorów regionalnych - zdjęcia

Za nami już dwa spotkania zorganizowane dla instruktorów regionalnych. Uczestnicy "Cyklu szkoleń dla instruktorów regionalnych” w ramach przedsięwzięcia: „KULTURA GÓRALSKA NASZ SKARB” Osi IV Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 wzięli udział w dwóch blokach tematycznych, zdobywając wiedzę o codziennym ubiorze i świątecznym stroju podhalańskim oraz o roli gwary w życiu codziennym i w literaturze.

Na następne zajęcia zapraszamy 21 marca b.r. o godzinie 17.00. Tematem spotkania będzie tradycyjny śpiew podhalański.

Polecamy również artykuł na stronie http://goral.info.pl/portal/index.php/aktualnosci/1529-inauguracja-szkolenia-dla-instruktorow-zespolow-regionalnych-w-bialym-dunajcu-zdjecia

Zdjęcia: Jakub Błażusiak

„Organizacja i przeprowadzenie cyklu szkoleń dla instruktorów regionalnych” w ramach przedsięwzięcia: „KULTURA GÓRALSKA NASZ SKARB” Osi IV Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

lutego