MARKA TATRZAŃSKA 2013 dla Wyborów Nośwarniyjsyj Górolecki

Ogólnopodhalańskie Wybory Nośwarniyjsyj Górolecki otrzymały certyfikat "Marka Tatrzańska" w kategorii imprezy kulturalne oraz ważne inicjatywy społeczne. Tegoroczną Kapitułę Logo "Marka Tatrzańska 2013" stanowili Andrzej Skupień - Wicestarosta Powiatu Tatrzańskiego, Edward Tybor – Przewodniczący Kapituły, Przewodniczący Rady Powiatu Tatrzańskiego, Krzysztof Król - Łęgowski - Dyrektor Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury, Zofia Górska – Artysta Ludowy, Wojciech Gach – Prezes PSS „Społem”, Ryszard Sikora – Redaktor Polskiego Radia Programu I.

Więcej informacji oraz zdjęcia na stronie Serwisu Informacyjnego Góral Info http://www.goral.info.pl/portal/index.php/aktualnosci/1193

lutego