Noc w Bibliotece z 3 na 4 lipca od 19.00 do 8 rano

W związku z nadchodzącymi II Ogólnopodhalańskimi Wyborami Nośwarniyjsyj Górolecki 3 lipca  od godziny 19.00 w naszej Bibliotece będą odbywały się warsztaty „Nauka przędzenia wełny i plecenia na drutach”. Zapraszamy wszystkich chętnych oraz kandydatki na Nośwarniyjsom Górolecke.  Przypominamy, że jedną z konkurencji jest przędzenie wełny. W trakcie trwania warsztatów Biblioteka będzie otwarta również dla czytelników.

Przypominamy, że warsztaty wełniarskie realizuje Związek Podhalan Oddział w Białym Dunajcu w ramach realizacji Małego Projektu p.n. „Organizacja I i II Ogólnopodhalańskich Wyborów Nośwarniyjsyj Górolecki oraz warsztatów wełniarskich w Białym Dunajcu” w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013. Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu jest partnerem tego Projektu.

tekst: Józefa Kolbrecka

W związku z nadchodzącymi II Ogólnopodhalańskimi Wyborami Nośwarniyjsyj Górolecki 3 lipca  od godziny 1900 w naszej Bibliotece będą odbywały się warsztaty „Nauka przędzenia wełny i plecenia na drutach”. Zapraszamy wszystkich chętnych oraz kandydatki na Nośwarniyjsom Górolecke.  Przypominamy, że jedną z konkurencji jest przędzenie wełny. W trakcie trwania warsztatów Biblioteka będzie otwarta również dla czytelników.

lutego