Ogółem198378

Kurs malowania chust góralskich

Na kurs malowania chust góralskich zapisało się tyle uczestniczek, że musieliśmy je podzielić na dwie grupy. Pierwsza grupa ma w swoim gronie Panią Antoninę Ciołczyk, która oprócz udziału w warsztatach robi profesjonalne zdjęcia i umieszcza je na stronie Biblioteki w Białym Dunajcu. Druga grupa musi się zadowolić moimi skromnymi umiejętnościami, ale też upomina się o wizerunki swoje i swoich prac na coraz popularniejszej stronie internetowej Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu.

Przypominamy adres naszej strony: www.gbpbialydunajec.pl

Zdjęcia: Józefa Kolbrecka i Antonina Ciołczyk

sierpnia