Ogółem198379

Malowanie w obiektywie jednej z kursantek Antoniny Ciołczyk

Już kolejne warsztaty malowania chust góralskich za nami. W tym roku będzie nowy trend góralskiej mody na Święta Wielkanocne – malowane elementy stroju góralskiego. Jest duże zainteresowanie naszymi warsztatami. Widać, że jest to sztuka nieobca podhalańskim zdolnym kobietom, ale ni tylko kobieto, gdyż mamy jednego rodzynka na kursie.

Ale obejrzyjmy galerię zdjęć, wykonanych przez jedną z kursantek Panią Antoninę Ciołczyk.

sierpnia