Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wczoraj49
W tym tygodniu96
W tym miesiącu1125
Ogółem192937
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Warsztaty z decoupage jajek wielkanocnych

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z decoupage jajek wielkanocnych, które odbędą się w naszej Bibliotece 27 lutego b.r. o godz. 16.00. Organizatorem warsztatów jest Podhalańska Lokalna Grupa Działania. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz telefonicznie: 1820 11 543 lub 18 20 73 898. 

Uwaga!!! Maksymalna ilość osób na warsztatach to 20. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 lutego. 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2834
 

kwietnia

24

środa

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.