Ogółem198378

Zacięta rywalizacja w Białym Dunajcu w meczu o Puchar Polski w piłce nożnej

Należy pochwalić waleczną postawę całej drużyny Białych, a zwłaszcza bramkarza Wiktora Pawlicy. Niewątpliwie bohaterem tego dnia był również Łukasz Stasik, który strzelił III-ligowcom bramkę swojego życia. Relacja z meczu o Puchar Polski pomiędzy LKS "BIALI" Biały Dunajec a III-ligowym Lubaniem Maniowy znajduje się pod tym linkiem http://www.podhaleregion.pl/zdrowo-i-aktywnie/sport/1881-pi%C5%82karski-puchar-polski-m%C4%99czarnie-lubania.html.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego meczu.

zdjęcia: Józefa Kolbrecka

sierpnia