Projekt p.n. „DLA TYCH, CO WŁASNEGO BOISKA NIE MAJĄ”

Ludowy Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec, pragnąc zrealizować Projekt p.n. „DLA TYCH, CO WŁASNEGO BOISKA NIE MAJĄ” zaprasza 5 szkół z terenu Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania do udziału w turniejach piłki nożnej w następujących grupach wiekowych:

1.Dzieci roczniki 2008 – 2010 (10 zawodników z każdej szkoły)

2.Dzieci roczniki 2011 – 2013 (10 zawodników z każdej szkoły)

• Klub, w ramach realizacji Projektu, zapewnia zakup profesjonalnych strojów piłkarskich (spodenki, getry i koszulka) dla uczestników z nazwą szkoły i miejscowości, którą szkoła reprezentuje.
  • Turnieje będą odbywać się cyklicznie raz w miesiącu, w lutym, marcu i kwietniu na hali sportowej w Białym Dunajcu, natomiast w maju, czerwcu i lipcu na stadionie sportowym im. Stanisława Trebuni – Tutki „UJKA” w Białym Dunajcu. Przewidywany dzień turnieju to ostatnia sobota każdego miesiąca, rozpoczynając od lutego 2021 roku.
  • Dzieci będą dowożone na turnieje transportem zorganizowanym w ramach Projektu
  • Podczas turniejów organizator zapewnia opiekę medyczną i obsługę sędziowską oraz napoje
  • Na zakończenie, w turnieju finałowym, który przewidujemy w lipcu podczas MEMORIAŁU IM. STANISŁAWA TREBUNI – TUTKI XVIII DUNAJECKIE GRANIE, przyznany będzie puchar za zajęcie I, II, III, IV i V miejsca, dyplomy dla uczestników zwycięskich drużyn, które zajmą I, II i III miejsce oraz statuetki dla najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza i najlepszego strzelca w poszczególnych grupach.

Formularz zgłoszenia danej szkoły powinien zawierać umotywowanie do udziału w turniejach piłki nożnej, w tym obserwowanym przez opiekunów dużym zainteresowaniem dzieci piłką nożną z równoczesnymi zgłaszanymi brakami w zakresie możliwości uprawiania tego sportu.

Wraz ze zgłoszeniem szkoła deklaruje skompletowanie w określonym terminie uczestników do dwóch drużyn po 10 osób każda.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12-go lutego 2021 roku w siedzibie Klubu LKS BIALI Biały Dunajec (Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu ul. Jana Pawła II 363) w godzinach otwarcia.

W związku z ograniczoną liczbą uczestników, o zakwalifikowaniu szkoły do projektu decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacja pod numerem telefonu: 660 935 742 – Józefa Kolbrecka – Prezes LKS „BIALI” Biały Dunajec

Celem operacji jest wzrost aktywności fizycznej dzieci od najmłodszych lat, zwiększenie możliwości ich rozwoju i propagowanie zdrowego trybu życia poprzez organizację wydarzeń sportowo-rekreacyjnych w miejscowości Biały Dunajec.

Operacja pt.„DLA TYCH, CO WŁASNEGO BOISKA NIE MAJĄ”

współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach PROW 2014-2020,

Działanie: Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

września

Copyright © 2021 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.