Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj76
Wczoraj206
W tym tygodniu487
W tym miesiącu1829
Ogółem255798
Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Podsumowanie roku w Klubie LKS BIALI Biały Dunajec

W 2019 roku nasz Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec odniósł następujące sukcesy:

  • 1.Seniorzy pod okiem trenera Krzysztofa Łukaszczyka AWANSOWALI DO A KLASY
  • 2.Utworzyliśmy nową drużynę – roczniki 2010 – 2014, która realizowała Projekt p. n. „Zajęcia sportowe dla dzieci: roczniki 2010 – 2014” z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich za pośrednictwem Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania.

Film o BIAŁYCH w 2 minucie 35 sekundzie 

https://www.youtube.com/watch?v=3Hr_4qpb_OA&;feature=share&fbclid=IwAR3FUuzEos5mxEd8RCcFnS1OWuxXbNz30l-CotjXL5K1SZJoFygls_FOPEk

1.Zorganizowaliśmy następujące imprezy:

  • XI HALOWY TURNIEJ SOŁECTW O PUCHAR WÓJTA GMINY BIAŁY DUNAJEC
  • XVI DUNAJCKIE GRANIE – 14 lipca 2019 r.
  • Puchar Polski – SENIORZY W ĆWIERĆFINALE!!!, po rozegraniu następujących meczy:

BIALI Biały Dunajec - GKS Łapsze Niżne 3-3(2-1) karne 10-9, awans BIALI – 24.09.2019

BIALI Biały Dunajec - Skalni Zaskale 4-2(0-2) – 23.10.2019

  • W niedzielę 24.11 nasza najmłodsza grupa czyli Żak Młodszy (2012-2013) uczestniczyła w TURNIEJU ORGANIZOWANYM PRZEZ POLSKĄ AKADEMIĘ PIŁKI NOŻNEJ NA HALI TAURON ARENA W KRAKOWIE. Był to pierwszy taki wyjazd tej grupy, w turnieju wystąpiło 10 drużyn z Małopolski, w zawodach nie była prowadzona oficjalna klasyfikacja drużyn jednak śmiało możemy przyznać, że znaleźliśmy sie w połowie tabeli, kilka meczy przegraliśmy i kilka wygraliśmy. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Michał Niemiec. Była to świetna okazja do porównania umiejętności naszych zawodników z umiejętnościami zawodnikow innych drużyn. Dzieci wróciły zadowolone, trener zadowolony i rodzice, których było słychać na trybunach ... chyba też

2.Przed nami XIII Sylwestrowy Mecz na Śniegu o Puchar Przewodniczącej Gminnej Komisji d.s. Profilaktyki 31 grudnia 2019 roku.

Tekst: Józefa Kolbrecka i Piotr Lenart

Zdjęcia z archiwum LKS BIALI

 

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 770
 

Znajdź na stronie

października

20

środa

Reklama
Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Reklama
Copyright © 2021 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.