Wyniki oraz galeria zdjęć z Międzypowiatowego Pikniku Sportowego – IX DUNAJECKIEGO GRANIA

15 lipca 2012 r. na boisku sportowym w Białym Dunajcu odbyła się impreza sportowo-kulturalna p.n. Międzypowiatowy Piknik Sportowy „IX DUNAJECKIE GRANIE”. Organizatorem jest Ludowy Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec. Impreza jest wpisana w cykl imprez powiatu tatrzańskiego p.n. „TATRZAŃSKIE WICI”.

W ramach Pikniku  rozegrano turniej piłki nożnej o puchar Starosty Tatrzańskiego Andrzeja Gąsienicy Makowskiego oraz Wiceprzewodniczącego Rady Wojewódzkiej LZS Aleksandra Giertlera.

W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn piłkarskich.

Wyniki turnieju piłki nożnej  o puchar Starosty Tatrzańskiego Andrzeja Gąsienicy Makowskiego:

I miejsce : LKS Old Boy’s „PORONIEC”

II miejsce : LKS „MURAŃ” Jurgów

III miejsce: LKS „SKALNI” Zaskale

IV miejsce: LKS „BIALI” Biały Dunajec

V miejsce: OSP Biały Dunajec

VI miejsce LKS „JANOSIK” Sieniawa

Najlepszy bramkarz – Wiktor Pawlica LKS „BIALI” Biały Dunajec

Najlepszy strzelec – Marcin Grela LKS „PORONIEC” Poronin

Puchar Wiceprzewodniczącego Rady Wojewódzkiej LZS Aleksandra Giertlera dla najlepszej drużyny powiatu nowotarskiego zdobyła drużyna LKS „SKALNI” Zaskale.

Przeprowadzony został również turniej wiedzy o sporcie

Wyniki „Konkursu wiedzy o sporcie” o Puchar Wójta Gminy Biały Dunajec Andrzeja Jacka Nowaka:

I miejsce: Jan Wojtanek z Murzasichla

II miejsce: Sławomir Lis z Zaskala

III miejsce: Antoni Grela z Poronina

IV miejsce: Jan Bukowski z Zaskala

V miejsce ex aequo: Wojciech Babiarz i Dawid Rajnisz (obydwaj z Zaskala)

Nowością był pierwszy historyczny bieg rodzinny na 100 m.

Udział wzięły trzy rodziny:

I.                    miejsce i Puchar Przewodniczącego Rady Powiatowej LZS w Nowym Targu Adama Sawiny zdobyła rodzina Stasików ze Stasikówki (Danuta – Mama, Stanisław – Tata i Michał – Syn)

II.                miejsce zajęła rodzina Grelów z Poronina (Renata – Mama, Mirosław – Tata i Marcin – Syn)

III.              miejsce zajęła rodzina Zaryckich z Białego Dunajca (Maria – Mama, Stanisław – Tata i Monika – córka)

zdjęcia: Marek Sosiński

zdjęcia: Stanisław Gał

„IX DUNAJECKIE GRANIE”

p.n. „TATRZAŃSKIE WICI”

W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn piłkarskich

Wyniki turnieju piłki nożnej  o puchar Starosty Tatrzańskiego Andrzeja Gąsienicy Makowskiego.
I miejsce : LKS Old Boy’s „PORONIEC”
II miejsce : LKS „MURAŃ” Jurgów
III miejsce: LKS „SKALNI” Zaskale

IV miejsce: LKS „BIALI” Biały Dunajec

V miejsce: OSP Biały Dunajec

VI miejsce LKS „JANOSIK” Sieniawa

Najlepszy bramkarz – Wiktor Pawlica LKS „BIALI” Biały Dunajec

Najlepszy strzelec – Marcin Grela LKS „PORONIEC” Poronin

Przeprowadzony został również turniej wiedzy o sporcie

I miejsce: Jan Wojtanek z Murzasichla

II miejsce: Sławomir Lis z Zaskala

III miejsce: Antoni Grela z poronina
IV miejsce: Jan Bukowski z Zaskala

V miejsce ex aequo: Wojciech Babiarz i Dawid Rajnisz (obydwaj z Zaskala)

Nowością był pierwszy historyczny bieg rodzinny na 100 m.

Udział wzięły trzy rodziny :

Skład drużyn, biorących udział w turnieju o Puchar Starosty Powiatu Tatrzańskiego