Remont infrastruktury wokół boiska rekreacyjnego w Białym Dunajcu – zakończony

Ludowy Klub Sportowy “BIALI” Biały Dunajec zakończył inwestycję, polegającą na remoncie ogrodzenia, kabin i urządzeń na boisku rekreacyjnym przy ulicy Kościuszki.

Inwestycja zrealizowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich za pośrednictwem Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania.

Operacja pt. „Remont istniejącego ogrodzenia boiska rekreacyjnego, remont kabin dla uczestników wydarzeń rekreacyjnych, wykonanie utwardzenia powierzchni gruntu kostką brukową oraz budowa urządzenia na obiekcie budowlanym”   jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Cel operacji “Poprawa atrakcyjności zamieszkania na obszarze PLGD poprzez unowocześnienie I remont ogólnodostępnej, niekomercyjnej infrastruktury wokół boiska rekreacyjnego w Białym Dunajcu jest finansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania “Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy “LEADER”

Przewidywane wyniki operacji: liczba przebudowanych obiektów infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej – 1 szt.

"Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.