„WAKACJE Z PIŁKĄ NOŻNĄ 2018” w Białym Dunajcu

Na Stadionie LKS „BIALI” Biały Dunajec od 3 lipca 2018 roku trwały rozgrywki zawodników z roczników 2005 i młodsi w ramach projektu Województwa Małopolskiego, realizowanego przez Małopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe. Patronem Honorowym imprezy był Marszałek Małopolski Jacek Krupa, a Ambasadorem Adam Nawałka.

W rozgrywkach w Białym Dunajcu brały udział dzieci z gmin powiatu tatrzańskiego.

Najpierw rozgrywano zawodny gminne a w wyniku tych zawodów do rozgrywek powiatowych awansowało 5 drużyn.

W dniu 3 sierpnia 2018 roku odbył się w Białym Dunajcu powiatowy turniej drużyn piłkarskich.

Organizatorem powiatowych rozgrywek był Klub LKS „BIALI” Biały Dunajec, koordynator Projektu w powiecie tatrzańskim.

Józefa Kolbrecka - członek Rady Małopolskiego Zrzeszenia LZS, oraz członek Zarządu LKS „BIALI” Biały Dunajec Piotr Lenart byli bezpośrednio zaangażowani w organizację tych wydarzeń sportowych.

Miejsca:

I miejsce„BIALI” Biały Dunajec,, którzy wezmą udział w rozgrywkach subregionalnych

II miejsce „FC ZBÓJE”, którzy również wezmą udział w rozgrywkach subregionalnych

III miejsce „ASY POROŃCA” z Poronina

IV miejsce „RUDOLFY”