Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj8
Wczoraj76
W tym tygodniu192
W tym miesiącu1359
Ogółem189557
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

Ku pamięci „UJKA” Stanisława Trebuni – Tutki – XIV DUNAJECKIE GRANIE- wyniki meczy i składy drużyn SENIORÓW

W tegorocznym Turnieju o Puchar Starosty Powiatu Tatrzańskiego grały następujące drużyny:

I. OLD BOY’S PORONIEC

II. LKS SZAFLARY

III. LKS „BIALI” Biały Dunajec

IV. „ORKAN” Raba Wyżna

 


Oto wyniki meczy tego turnieju:

 

1.BIALI – SZAFLARY 1:1

2.ORKAN – PORONIEC 0:2

3.ORKAN – SZAFLARY 1:1

4.ORKAN – BIALI 1:5

5.PORONIEC – BIALI 2:0

6.SZAFLARY – PORONIEC 2:1

 

Składy drużyn:

 

OLD BOY’S PORONIEC:

 

1.Gąsienica Tomasz

2.Pańszczyk Jacek

3.Cudzich Marcin

4.Zarycki Andrzej

5.Skóbel Wojciech

6.Grela Dariusz

7.Grela Marcin

8.Chrobak Mateusz

9.Ustupski Maciej

10.Stasik Maciej

11.Gutt jakub

12.Papież Stanisław

13.Majerczyk Paweł

14.Surma Jakub

 

Trener: Stanisław Zarycki

 


 

LKS SZAFLARY:

 

1.Zhuk Vasyl

2.Kantor Kamil

3.Strama Maciej

4.Hajnos Grzegorz

5.Marek Bartłomiej

6.Wąsik Marcin

7.Gałdyn Jan

8.Szymkowiak Mirosław

9.Kamiński Piotr

10.Pawlikowski Dariusz

11.Baboń Dariusz

12.Kowalczyk Bartłomiej

13.Gruszka Michał

14.Łukaszczyk Andrzej

15.Dziedzina Kamil

16.Łojas Sebastian

17.Mrugała Adrian

18.Kantor Michał

 

Trener: Ligudziński Tomasz


 

LKS BIALI Biały Dunajec:

 

1.Skupień Wojciech

2.Polak Tomasz

3.Łukaszczyk Krzysztof

4.Gąsior Krystian

5.Łukaszczyk Andrzej

6.Karpiel Piotr

7.Karpiel Maciej

8.Leks Grzegorz

9.Franosz Wojciech

10.Łukaszczyk Paweł

11.Bryjak Bartosz

12.Rycerz Michał

13.Fryzowicz Michał

14.Kłosowski Mateusz

15.Bigos Kamil

16.Łojas Jakub

17.Czernik Maciej

18.Kubal Tomasz

19.Czernik Andrzej

20.Polak Łukasz

 

Trener: Krzysztof Łukaszczyk

 


 

LKS ORKAN Raba Wyżna:

 

1.Szklarz Marcin

2.Możdżeń Szymon

3.Lenart Mateusz

4.Rapta Łukasz

5.Świder Dawid

6.Bochnak Kamil

7.Pluta Mateusz

8.Zeliaś Piotr

9.Traczyk Daniel

10.Kasiniak Łukasz

11.Bochnak Hubert

 

Trenerzy: Traczyk Daniel i Chrobak Marek



 


Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 986
 

lutego

21

czwartek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.