Ogółem192953

Turniej w powiecie tatrzańskim w ramach V Edycji Małopolskiego Turnieju „WAKACJE Z PIŁKĄ NOŻNĄ – 2017”

W dniu 6 lipca 2017 roku odbył się w Białym Dunajcu powiatowy turniej drużyn piłkarskich w ramach projektu p.n. „Wakacje z piłką nożną 2017” z inicjatywy Województwa Małopolskiego realizowanego przez Małopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie, skierowanego do młodzieży Małopolski spędzającej wakacje w miejscu zamieszkania. Organizatorem powiatowych rozgrywek był Klub LKS „BIALI” Biały Dunajec, koordynator Projektu w powiecie tatrzańskim.

Józefa Kolbrecka - członek Rady Małopolskiego Zrzeszenia LZS, oraz członek Zarządu LKS „BIALI” Biały Dunajec Piotr Lenart byli bezpośrednio zaangażowani w organizację tych wydarzeń sportowych.

Miejsca:

I miejsce „KS ZAKOPANE, którzy wezmą udział w rozgrywkach subregionalnych

II miejsce „KACZUSZKI”, którzy również wezmą udział w rozgrywkach subregionalnych

III miejsce „ASY” z Poronina

IV miejsce „BIALI” Biały Dunajec

Skład zwycięskiej drużyny „KS ZAKOPANE":

1. Żołyński Oskar
  2. Cisoń Grzegorz
  3. Lis Rainer
  4. Łukaszczyk Paweł
  5. Bafia Robert
  6. Celej Szymon
  7. Kwak Kacper
  8. Żulewski Natan
  9. Witos Patryk
  10. Łukaszczyk Jan
  11. Para Franciszek

Opiekun: Gubała Adam

Wyniki poszczególnych meczy:

I. „BIALI” : „KS ZAKOPANE” – 1:5

II. KACZUSZKI : ASY– 5:0

III. ASY : BIALI 5:1

IV. KACZUSZKI : KS ZAKOPANE 1 :1

V. KS ZAKOPANE : ASY – 16:0

VI. BIALI : KACZUSZKI – 2:7

Tekst: Józefa Kolbrecka

Zdjęcia: Wioletta Grzeszczak – Hoły i Michał Szczepaniak Krupowski.

kwietnia