W tym tygodniu227
W tym miesiącu1503
Ogółem305191
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości

Minuta ciszy, mecz Młodzików LKS „BIALI” i cheerleaderki w dniu 25 kwietnia 2017 roku w Białym Dunajcu

Przed rozpoczęciem meczu trener drużyny WIATR Ludźmierz Andrzej Jabłoński poprosił, żeby mecz był poprzedzony minutą ciszy za Ś.P. Stanisława Trebunię - Tutkę "UJKA" naszego Prezesa, który był również jego trenerem, kiedy grał w "POROŃCU". Zawodnicy obu drużyn stanęli w kole na środku boiska i uczcili pamięć "UJKA" - również byłego trenera naszej drużyny MŁODZIKÓW. Dziękuję trenerowi "WIATRU" Ludźmierz i zawodnikom obu drużyn za tę wzruszającą chwilę. Józefa Kolbrecka - Prezes Klubu LKS "BIALI"

Biali Biały Dunajec (10) - Wiatr Ludźmierz (2)
0-4(0-2)
Skład Biali: Wanat A - Gąbarczyk A, Słodyczka P, Sowiński R, Stołowski K - Pawlikowski J, Kaczmarczyk Sz, Zapotoczny M - Konatowski M
ponadto grali: Łapka K, Stachowiec M, Para T, Węgrzyniak J, Matyga Sz, Marduła R, Maciata Ł, Chowaniec A

Mimo ambitnej postawy drugi mecz schodzimy z boiska jako przegrani. Aktualny v-ce lider tabeli Wiar Ludźmierz okazał się zbyt wymagającym przeciwnikiem, chociaż długo męczył się żeby strzelić nam bramkę na 0-1.
Warto wspomnieć, iż dziś powstał przy naszej drużynie zespół Czirliderek, którego występ umilił czas w przerwie spotkania.
Atmosfera jest przednia a wynik to sprawa drugorzędna https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v8/f4c/1/16/1f642.png" > - Piotr Lenart - trener

Tekst: Józefa Kolbrecka i Piotr Lenart

Zdjęcia: Piotr Lenart