Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wczoraj49
W tym tygodniu96
W tym miesiącu1125
Ogółem192937
Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 

IX Turniej Sołectw w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Biały Dunajec – relacja

W dniu 5 marca 2017 roku odbył się IX Turniej Sołectw w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Biały Dunajec. Organizatorem Turnieju był Ludowy Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec, a impreza dofinansowana była przez Urząd Gminy Biały Dunajec oraz Gminną Komisję d.s. Profilaktyki, Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w ramach promocji zdrowego stylu życia, za co organizatorzy serdecznie dziękują. 

Na rozpoczęcie Turnieju zawodnicy uczcili minutą ciszy pamięć zmarłego Ś.P. Prezesa Stanisława Trebuni – Tutki i brawami podziękowali za osiem edycji Turnieju Sołectw, którego był pomysłodawcą. Puchary i dyplomy wręczał syn Ś.P. Prezesa – członek Zarządu Klubu Sylwester Trebunia – Tutka.

W turnieju wzięli udział przedstawiciele wszystkich sołectw naszej Gminy i za to zaangażowanie sołtysom poszczególnych wsi w imieniu Wójta Gminy Biały Dunajec Andrzeja Jacka Nowaka zawodnikom podziękowała Sołtys Białego Dunajca – Józefa Kolbrecka, pełniąca funkcję Prezesa Klubu LKS „BIALI” Biały Dunajec po śmierci Prezesa.

Trzeba zaznaczyć wielkie zaangażowanie zawodników w sportową walkę o dobre miejsce swojego sołectwa w Turnieju.

Sędzia: Jan Buczek

Wyniki: Piotr Lenart

Zdjęcia : Andrzej Bielecki

MIEJSCA:

I m. Biały Dunajec Dolny

II m. Gliczarów Dolny

III m. Gliczarów Górny

IV m. Leszczyny

V m. Biały Dunajec Górny

VI m. Sierockie

Najlepszy strzelec – Paweł Łukaszczyk

Najlepszy bramkarz – Wojciech Skupień „Bioły”

Oto wyniki poszczególnych meczy:

I. Sierockie – Gliczarów Górny 2:9 bramki: Młynarczyk M.(11’) – 1, Szczechowicz P. (13’) – 1, Skupień Z. (4’, 11’) – 2, Gacek J. (6’,7’, 15’18’)) - 4, Adamczyk K. (14’) – 1, Chlebek M. (17’) – 1, Fortuna T. (19’) - 1

II. Leszczyny – Gliczarów Dolny 2:6 bramki: Pawlikowski J. (5’,19’) – 2, Lichaj G. (4’, 14’) – 2, Pawlikowski M. (10’) – 1, Rączka R. (11’) – 1, Bużek P. (13’) – 1, Bużek K. (18’) – 1

III. Biały Dunajec Dolny – Gliczarów Górny 7:1 bramki: Adamczyk K. (1’) – 1, Łukaszczyk P. (3’, 14’) – 2, Czernik M. (8’, 15’, 16’) – 3, Polak T. (11’) – 1, Bryjak B. (13’) – 1

IV. Biały Dunajec Górny – Gliczarów Dolny 3:2 bramki: Pawlikowski M. (4’) – 1, Rączka R. (14’) – 1, Borkowski M. (5’) – 1, Skupień D. (10’, 17’) – 2

V. Biały Dunajec Dolny – Sierockie 8:2 bramki: Łukaszczyk P. (5’, 13’, 17’) – 3, Polak T. (8’, 10’, 20’) – 3, Bryjak B. (11’, 16’) – 2, Szczechowicz P. (16’. 19’) – 2

VIBiały Dunajec Górny – Leszczyny 0:3 bramki: Pawlikowski K. (8’, 19’) – 2, Bigos K (10’) – 1

PÓŁFINAŁY:

IGliczarów Górny – Gliczarów Dolny 1:1 po karnych: 4:5 bramki: Chlebek M. (5’) – 1. Bużek K. (13’) – 1 KARNE: Arent M. – 1, Skupień M. – 1, Gacek J. – 1, Skupień Z. – 1, Pawlikowski M. – 1, Bużek K. – 1, Rączka R. – 1, Bużek P. – 1 , Lichaj G. – 1

II. Biały Dunajec Dolny : Leszczyny 4:2 bramki: Stopka J. (10’) – 1, Migiel M. (11’) – 1, Bryjak B. (2’) – 1, Łukaszczyk K. (5’, 8’, 10’) – 3

MECZ O V MIEJSCE:

Biały Dunajec Górny – Sierockie 7:2 bramki: Borkowski M. (3’, 6’,13’, 14’) – 4, Moczarny M. (10’, 11’) - 2, Gasior K. (14’) – 1, Młynarczyk M. (5’, 14’) – 2

MECZ O III MIEJSCE:

Leszczyny – Gliczarów Górny 1:2 bramki: Bigos K. (12’) – 1, Adamczyk K. – 1, Gacek J. -1

MECZ O I MIEJSCE:

Biały Dunajec Dolny – Gliczarów Dolny 5:3 bramki: Polak T. (2’) -1, Łukaszczyk P. (5’, 7’) – 2, Łukaszczyk K. (17’) – 1, Czernik M. (19’) – 1, Bużek K. (5’) – 1, Lichaj G. (9’) – 1, Pawlikowski M. (15’) – 1

SKŁADY POSZCZEGÓLNYCH DRUŻYN

Biały Dunajec Dolny:

1.Łukaszczyk Krzysztof

2.Łukaszczyk Paweł

3.Bryjak Bartosz

4.Bachleda-Żarski Szymon

5.Polak Tomasz

6.Czernik Maciej

Sołtys: Józefa Kolbrecka

Gliczarów Dolny:

1.Łużyński Krzysztof

2.Pawlikowski Michał

3.Lichaj Gabriel

4.Bużek Przemysław

5.Bużek Kamil

6.Rączka Robert

Sołtys: Anna Polak

Gliczarów Górny:

1.Skupień Zbigniew

2.Skupień Mariusz

3.Bocheńczak Ryszard

4.Łaś Bartłomiej

5.Adamczyk Krzysztof

6.Fortuna Tomasz

7.Galica Łukasz8.Arent Michał

9.Gacek Jan

10.Chlebek Maciej

Sołtys: Ryszard Bocheńczak

Leszczyny:

1.Sikoń Maciej

2.Pawlikowski Krystian

3.Dziuban Kamil

4.Bigos Kamil

5.Staszel Stanisław

6.Stopka Jan

7.Pawlikowski Daniel

8.Stopka Marcin

9.Migiel Mateusz

Sołtys: Piotr Tworek

Biały Dunajec Górny:

1.Skupień Wojciech

2.Borkowski marcin

3.Lenart Piotr

4.Gąsior Krystian

5.Bobak Jakub

6.Moczarny Marcin

Sołtys: Józefa Kolbrecka

Sierockie:

1.Młynarczyk Mateusz

2.Szczechowicz Paweł

3.Bąk Andrzej

4.Strączek Andrzej

5.Śmiałek Stanisław

6.Antoł Adrian

7.Bąk Damian

8.Rol Bartłomiej

9.Rol Piotr

Sołtys: Halina Stanek                                                                                                                                                                    




Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 1323
 

kwietnia

24

środa

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.