Ogółem192937

Zmarł Stanisław Trebunia – Prezes LKS „BIALI” Biały Dunajec

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że w piątek 18.11.2016 r. zmarł  Prezes LKS "Biali" Biały Dunajec- "Ujek" Stanisław Trebunia Tutka. Umarł blisko tego co kochał najbardziej i czemu najwięcej poświęcał czasu... swojemu Klubowi "Biali" Biały Dunajec.

Pogrzeb zmarłego odbędzie się 21.11.2016 (poniedziałek) o godz. 14:00 w Kościele pod wezwaniem św. Marii Magdaleny w Poroninie.

Prezesie obiecujemy, że zrobimy wszystko żeby kontynuować Twoje dzieło które z takim trudem ale i z radością robiłeś.

Odpoczywaj w pokoju .

Zarząd LKS "Biali"Biały Dunajec