Ogółem198378

Stanisław Trebunia – Prezes LKS „BIALI” Biały Dunajec AMBASADOREM FUTBOLU NOWOSĄDECKIEGO.

Zarząd Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Nowym Sączu Uchwałą Prezydium przyznał Stanisławowi Trebuni – Prezesowi LKS „BIALI” Biały Dunajec tytuł AMBASADORA FUTBOLU NOWOSĄDECKIEGO, doceniając jego szczególny wkład dla rozwoju piłkarstwa na Podhalu, Spiszu i Orawie.

Prezes naszego Klubu został też wyróżniony ZŁOTĄ HONOROWĄ ODZNAKĄ OZPN NOWY SĄCZ za działalność na rzecz Związku Piłki Nożnej w Nowym Sączu.

Więcej: http://www.pppn.nowytarg.pl

sierpnia