Bardzo dobry start "Białych" w Rajdzie Narciarskim

Tekst: Krzysztof Jarosz
W dniach od 5-8 marca gościliśmy w Białym Dunajcu uczestników XX Ogólnopolskiego Podhalańskiego Rajdu Narciarskiego. W sportowych zmaganiach rywalizowały 23 drużyny z 8 województw reprezentujące Ludowe Zespoły Sportowe. W klasyfikacji powiatowej zwyciężył Pińczów przed Piotrkowem Ziemskim i Białogardem. Wśród województw na pierwszym miejscu uplasowało się woj. Łódzkie, przed Zachodniopomorskim i Świętokrzyskim.
Bardzo dobry start zanotowała lokalna drużyna LKS "Biali" Biały Dunajec, która okazała się najlepsza w klasyfikacji końcowej drużyn (kat. OPEN). Wyniki oraz zdjęcia z otwarcia i podsumowania Rajdu dostępne na stronie GOK http://gokbialydunajec.pl/imprezy/xx-ogolnopolski-podhalanski-rajd-nraciarski-w-bialym-dunajcu-za-nami

lutego