Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj20
Wczoraj49
W tym tygodniu112
W tym miesiącu1141
Ogółem192953
Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

Wyniki - XI Dunajeckie Granie

Turniej piłkarski o puchar Starosty Tatrzańskiego Andrzeja Gąsienicy Makowskiego i Wiceprzewodniczącego Rady Wojewódzkiej LZS dla powiatu nowotarskiego

Uczestnicy:

OLD BOYS „PORONIEC”

OSP BIAŁY DUNAJEC

LKS „DELTA” Pieniążkowice

LKS “JANOSIK” Sieniawa

LKS „SZAROTKA” Chochołów

OLD BOYS LKS „BIALI” BIAŁY DUNAJEC

LKS „MURAŃ” Jurgów

Zajęte miejsca:

  1. LKS “JANOSIK” Sieniawa
  2. LKS „DELTA” Pieniążkowice
  3. OLD BOYS „PORONIEC”
  4. OLD BOYS LKS „BIALI” BIAŁY DUNAJEC
  5. LKS „SZAROTKA” Chochołów
  6. LKS „MURAŃ” Jurgów
  7. OSP BIAŁY DUNAJEC

Najlepszy strzelec: Mateusz Gromczak – „DELTA” Pieniążkowice

Najlepszy bramkarz: Wojciech Skupień „BIOŁY” – „BIALI” Biały Dunajec

Wyniki meczy:
1.Old Boy’s PORONIEC : BIALI Biały Dunajec 0:0
2.JANOSIK Sieniawa : OSP Biały Dunajec 4:0 (Antolak D. – 2, Budziak – 2)
3.MURAŃ Jurgów : SZAROTKA Chochołów 2:2
4.JANOSIK Sieniawa : DELTA Pieniążkowice 0:1 (Gromczak)
5.SZAROTKA Chochołów: BIALI Biały Dunajec 0:0
6.Old Boy’s PORONIEC : MURAŃ Jurgów 2:0 (Grela M., Papież J.)
7.DELTA Pieniążkowice : OSP Biały Dunajec 3:0 (Kusper, Gromczak – 2)
8.Old Boy’s PORONIEC : SZAROTKA Chochołów 2:0 Majerczyk A. Majerczyk M.)
9.BIALI Biały Dunajec : MURAŃ Jurgów 3:0 (Leks G., Cachro P., Sowa K., Silan A.)

Półfinał

  1. 1.Old Boy’s PORONIEC : JANOSIK Sieniawa 0:2 (Brandys, Brandys M.)
  2. 2.BIALI Biały Dunajec : DELTA Pieniążkowice 1:3 (Pietrzak R, Gromczak M. – 2, Gromczak D.)

                                                                  Finały                 

o III miejsce:

Old Boy’s PORONIEC : BIALI Biały Dunajec 2 : 1 (Papież J., Grela D., Leks G.)

o I miejsce:

DELTA Pieniążkowice : JANOSIK Sieniawa (Kuś M., Szeliga S.)

w karnych zwyciężył: JANOSIK SIENIAWA

SKŁADY DRUŻYN:

LKS BIALI Biały Dunajec:
1.Skupień Wojciech
2.Sowa Krzysztof
3.Czerwiński Sebastian
4.
Wysocki Andrzej
5.Majerczyk Andrzej
6.Karpiel Maciej
7.Leks Grzegorz
8.Łukaszczyk Damian
9.Celej Tomasz
10.Pietrzak Ryszard
11.Łukaszczyk Krzysztof
12.Cachro Piotr
13.Adamczyk Andrzej
14.Wysocki Michał
15.Tylka |Klemens
16.Leks Mateusz
17.Ziętkowicz Paweł
18.Trebunia – Tutka Stanisław

Old Boy’s PORONIEC Poronin
1.Gąsienica Tomasz
2.Grela Mirosław
3.Grela Krzysztof
4.Grela Dariusz
5.Grela Grzegorz
6.Pańszczyk Jacek
7.Zarycki Stanisław
8.Zarycki Andrzej
9.Papież Janusz
10.Stasik Stanisław
11.Stasik Michał
12.Surma Roman
13.Surma Marcin
14.Krakowski Wojciech
15.Majerczyk Paweł
16.Mika Dominik
17.Majerczyk Michał
18.Skóbel Wojciech
19.Lańda Andrzej
20.Grela Antoni

„MURAŃ” Jurgów
1.Furczoń Bartłomiej
2.Wojeński Adam
3.Wojeński Marcin
4.Trzop Marcin
5.Trzop Andrzej
6.Martińczak Damian
7.Budz Grzegorz
8.Silan Adam
9.Majtyka Ireneusz
10.Wacław Krzysztof
11.Geneja Bartłomiej
12.Rutkowski Adam

„DELTA” Pieniążkowice
1.Chorąży Paweł
2.Chorąży Mateusz
3.Maśnica Józef
4.Kusper Damian
5.Szymusiak Paweł
6.Gal Paweł
7.Łabuda Jacek
9.Sobczak Michał
10.Gromczak Daniel
11.Bielarczyk Grzegorz
12.Bobek Jan
13.Bobek Krzysztof
14.Łaś Mirosław
15.Żmuda Dawid

„SZAROTKA” Chochołów

  1. Bieroński Paweł
  2. Sroka Andrzej
  3. Michniak Łukasz
  4. Obrochta Rafał
  5. Krupa Marcin
  6. Skorupa Wojciech
  7. Marduła Hubert
  8. Korżyk Stanisław
  9. Michniak Adam
  10. Krupa marek
  11. Michniak Krzysztof

„OSP” Biały Dunajec

1.Jędrol Piotr
2.Burnus Tadeusz
3.Burnus Jakub
4.Joniak Janusz
5.Sobański Michał
6.Cachro Kazimierz
7.Burnus Janusz
8.Joniak Janusz
9.Franciszek Joniak
10.Sobański Tadeusz
11.Sobański Łukasz
12.Rzepka Bartłomiej
13.Tatar Józef
14.Cudzich Stanisław
15.Rzepka Piotr
16.Karciarz Jan

„JANOSIK” Sieniawa

1.Tereszkiewicz Paweł
2.Margożak Jakub
3.Bałucik Daniel
4.Budziak Jakub
5.Budzik Krystian
6.Bocheńczak Krzysztof
7.Brandys Marcin
8.Habas Patryk
9.Janicki Mateusz
10.Antolak Dawid
11.Kowalczyk Szymon
12.Antolak Grzegorz
13.Brandys Michał
14.Kowalczyk Bogdan
15.Paciek Damian

Bieg rodzinny o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatowej LZS

Rodzina Skupniów ze Stołowego – Biały Dunajec

W składzie :

1) Adriana

2) Zbigniew

3) Adam

Rodzina Piochów z Sierachowic - Kaszuby

W składzie :

1) Agnieszka

2) Piotr

3) Karol

Rodzina Mondzińskich z Gowilina – Kaszuby

W składzie :

1) Krystyna

2) Jarosław

3) Michał

Rodzina Skrodzkich z Łomży

W składzie :

1) Monika

2) Marek

3) Mateusz

Rodzina Pogorzelskich z Łomży

W składzie :

1) Renata

2) Mariusz

3) Adrian

Zajęte miejsca:

  1. Rodzina Skupniów ze Stołowego – Biały Dunajec (czas: 0 min. 46,26 s.)
  2. Rodzina Pogorzelskich z Łomży (czas: 0 min. 53,00 s.)
  3. Rodzina Skrodzkich z Łomży (czas: 0 min. 53,24 s.)
  4. Rodzina Piochów z Sierachowic – Kaszuby (czas: 1 min. 00,25 s.)
  5. Rodzina Mondzińskich z Gowilina – Kaszuby (czas: 1 min. 45,20 s.)

KONKURS WIEDZY O SPORCIE O PUCHAR WÓJTA GMINY BIAŁY DUNAJEC

Uczestnicy :

Mateusz Skrodzki z Łomży

Karol Wysocki ze Stawisk k/Łomży

Krystian Gut z Białego Dunajca

Piotr Karpiel z Białego Dunajca

Mateusz Leks z LKS „BIALI” Biały Dunajec

Jakub Majerczyk z Białego Dunajca

Na Puchar Wójta Gminy Biały Dunajec Andrzeja Jacka Nowaka zasłużył Mateusz Leks.

Pozostali uczestnicy uplasowali się dopiero na V i VI miejscach.

Zdjęcia: Katarzyna Gał

Europejski Fundusz Rolny  na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej

w ramach osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Instytucja Zarządzająca PROW 2007-2013 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 3296
 

kwietnia

24

środa

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.