Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj23
Wczoraj28
W tym tygodniu152
W tym miesiącu469
Ogółem198378
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

PODHALAŃSKI RAJD NARCIARSKI I PUCHARY DLA „BIAŁYCH”

XIX Ogólnopolski Podhalański Rajd Narciarski został zainicjowany w dniu 7 marca b.r. spotkaniem uczestników z Wójtem Gminy Biały Dunajec Panem Jackiem Andrzejem Nowakiem przed budynkiem Urzędu Gminy.

Przybyłych sportowców przywitał również Prezes lokalnego Klubu Sportowego LKS „BIALI” Biały Dunajec Stanisław Trebunia – Tutka.

Stanisław Trebunia – Tutka w sporcie działa od 55 lat. Uprawiał narciarstwo klasyczne, był kombinatorem norweskim i piłkarzem a później trenerem tych dyscyplin sportowych w Ludowym Klubie Sportowym „PORONIEC” , w którym między innymi przez dziewięć lat był trenerem klubowym dwukrotnego tegorocznego olimpijczyka KAMILA STOCHA. Do dnia dzisiejszego trenuje młodych następców Mistrza w kombinacji norweskiej.

OD 2000 roku jest Prezesem naszego Klubu „BIALI” i rozwija zamiłowanie do gry w piłkę nożną w Gminie Biały Dunajec.

W tegorocznym rajdzie narciarskim po raz pierwszy wzięli udział białodunajeccy zawodnicy, zdobywając w konkurencjach pucharowe miejsca.

Więcej informacji oraz zdjęcia, które robił Krzysztof Jarosz, znajdziecie DRODZY UŻYTKOWNICY na stronie www Gminnego Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu

http://www.gokbialydunajec.pl/imprezy/sukces-lks-biali-bialy-dunajec-w-xix-edycji-ogolnpolskiego-rajdu-narciarskiego

Tekst Józefa Kolbrecka, zdjęcia Krzysztof Jarosz

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2226
 

sierpnia

17

sobota

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.