Zapraszamy na Międzynarodowy Turniej w Piłce Nożnej roczników 1999 i młodszych

Ludowy Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec zaprasza kibiców w dniu 23 maja 2013 roku (czwartek) na Międzynarodowy Turniej w Piłce Nożnej  roczników 1999 i młodsi na zakończenie Projektu p.n. „ Szkolenie sportowe piłki nożnej”.

Treningi w ramach projektu odbywały się od września 2012 roku w okresie jesiennym i wiosną na boisku sportowym  przy ul. Kościuszki a w okresie zimowym na sportowej hali gminnej, która została udostępniona przez władze gminne bezpłatnie, za co Wójtowi Andrzejowi Jackowi Nowakowi serdecznie w imieniu zawodników, ich rodziców i działaczy Klubu LKS „BIALI” serdecznie dziękujemy.

Jutro na zakończenie projektu a równocześnie z okazji DNIA DZIECKA odbędzie się Międzynarodowy Turniej w Piłce Nożnej  na boisku sportowym w Białym Dunajcu.

Projekt: „ Szkolenie sportowe piłki nożnej”

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 Oś 4 Leader

loga

Operacja współfinansowana ze środków Europejskiego