Ogółem198378

Trenujemy na gminnej hali sportowej

Ludowy Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec kontynuuje zajęcia sportowe w piłce nożnej p.n. „ Szkolenie sportowe piłki nożnej”. Zajęcia odbywają się w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Oś 4 – Leader. Zajęcia w okresie zimowym odbywają się na sportowej hali gminnej, która została udostępniona przez władze gminne bezpłatnie na treningi. Zdjęcia wykonano w dniu 4 marca.

Na zdjęciach mali zawodnicy z Prezesem Klubu „BIALI” Stanisławem Trebunią – Tutką.

sierpnia