BIALI na hali… sportowej

Ludowy Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec kontynuuje zajęcia sportowe w piłce nożnej p.n. „ Szkolenie sportowe roczników od 1999 do 2001”. Zajęcia odbywają się w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Oś 4 – Leader.

Zajęcia w okresie zimowym odbywają się na sportowej hali gminnej, która została udostępniona bezpłatnie na treningi, za co Wójtowi Gminy Panu Andrzejowi Jackowi Nowakowi oraz Skarbnikowi Panu Łukaszowi Ślaga serdecznie w imieniu zawodników dziękujemy.

Zajęcia cieszą się coraz większym zainteresowaniem początkujących zawodników, co obrazują zdjęcia z zajęć w dniu 29 listopada 2012 roku.

Zdjęcia wykonał Prezes Klubu Stanisław Trebunia - Tutka