Projekt "Szkolenie sportowe roczników od 1999 do 2001"

Ludowy Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec kontynuuje zajęcia sportowe w piłce nożnej p.n. „ Szkolenie sportowe roczników od 1999 do 2001”. Zajęcia odbywają się w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Oś 4 - Leader. Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej jest partnerem projektu.

Od 1 września dzieci uczyły się gry zespołowej w piłkę nożną na boisku sportowym w każdy poniedziałek od 18.00 do 20.00. Od 5 listopada zajęcia zostały przeniesione do Gminnej Hali Sportowej obok budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu w każdą środę od 18.00.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z zajęć na boisku sportowym przy ul. Kościuszki.