Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj83
Wczoraj150
W tym tygodniu515
W tym miesiącu2102
Ogółem308920
Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

„SIŁOWNIA BEZ BARIER” w Białym Dunajcu.

W Białym Dunajcu przy ulicy Kościuszki, obok boiska sportowego powstała siłownia, z której mogą korzystać wszyscy. Kilka elementów siłowni jest dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, starszych – poruszających się na wózkach inwalidzkich. Stanowiska te są opatrzone odpowiednimi naklejkami. Miejsce jest otwarte i dostępne o każdej porze dnia.

Przy siłowni zamontowana jest tablica z regulaminem korzystania z urządzeń oraz tablica, zawierająca informacje z zakresu edukacji ekologicznej, zawierające treści, zachęcające do dbania o środowisko oraz informację o źródle finansowania operacji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020. Wnioskodawcą i realizatorem projektu „SIŁOWNIA BEZ BARIER” jest Ludowy Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec.

 

 

 Operacja pn.

„SIŁOWNIA BEZ BARIER –

UTWORZENIE NOWEGO OBIEKTU INFRASTRUKTURY

TURYSTYCZNO – REKREACYJNEJ

W BIAŁYM DUNAJCU”

Cel: poprawa integracji społecznej i wzrost możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu na łonie przyrody poprzez utworzenie siłowni zewnętrznej w BIAŁYM DUNAJCU, DOSTOSOWNIE DO POTRZEB OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I PROPAGUJĄCEJ OCHRONĘ ŚRODOWISKA.

Operacja jest współfinansowana

ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.      

 Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2561
 

Znajdź na stronie

maja

30

czwartek

Reklama
Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Reklama
Copyright © 2024 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.