XV Sylwestrowy Mecz Piłki Nożnej na Śniegu

31 grudnia 2021 roku równo o 12.00 rozpoczął się coroczny Mecz Sylwestrowy. Jak co roku naszymi przeciwnikami była drużyna Delta Pieniążkowice i jak co roku całą imprezę rozpoczęła pani prezes LKS BIALI BIAŁY DUNAJEC Józefa Kolbrecka.

Mimo mokrego śniegu mogliśmy zobaczyć ciekawe akcje bramkowe i efektowne wślizgi obrońców. Wynik jak przystało na spotkanie towarzyskie 5-7 ...a, że jesteśmy gościnni to dla Delty Pieniążkowice.

Puchar dla zwycięzcy i dwie nowe piłki meczowe dla naszych juniorów ufundowała Przewodnicząca ds. Profilaktyki, Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii Pani Anna Stachura a puchar dla drugiej drużyny i poczęstunek Prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Nowym Sączu Jan Kulpa.

Dziękujemy za przybycie wszystkim zawodnikom, kibicom i zapraszamy na kolejną edycję już za rok .

W imieniu Zarządu klubu LKS BIALI BIAŁY DUNAJEC życzymy wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 2022 a naszym wszystkim zawodnikom wytrwałości, cierpliwości, motywacji i ciągłego rozwijania swoich umiejętności piłkarskich.

Wynik meczu: 5:7

Strzelcy bramek: