Ogółem191100

Rozpoczynamy warsztaty regionalne dla dorosłych.

„Wyzdajoj się, zjedz zdrowo, a potem se zatońc – a dzieckiem ftosi Ci sie zajmie – regionalne warsztaty dla dorosłych”

W dniu 19 marca b.r. (wtorek) o godz. 18.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej rozpoczynamy pierwsze warsztaty regionalne od cyfrowania portek góralskich.

• Od kwietnia przyrządzanie zdrowych posiłków z wykorzystaniem produktów lokalnych – dokładną datę podamy pod koniec marca
  • 8 kwietnia o godz. 18.00 malowanie chust góralskich
  • 12 kwietnia b.r. o godz. 20.00 kurs tańca góralskiego dla dorosłych w Auli Gminnej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Białym Dunajcu
  • Kurs wiązania strzępków do chust góralskich odbędzie się po zakończeniu kursu malowania chust (połowa maja b.r.)

Do projektu zatrudniamy opiekę dla dzieci, jeżeli rodzice biorą udział w zajęciach. Opiekunka będzie prowadzić różne animacje na czas trwania warsztatów.

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

marca