V EDYCJA KURSU TAŃCA GÓRALSKIEGO DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy na V edycję kursu tańca góralskiego dla dorosłych, szczególnie tych, którzy w ogóle nie umieją tańczyć a chcieliby spróbować. Mamy takich uczestników, którzy brali już udział w poprzednich edycjach kursu i tych również zapraszamy. Zapraszamy tych, którzy chcą zatańczyć po góralsku na własnym weselu, a jeszcze nie posiadają tej umiejętności.

Zapisy i pierwsza próba odbędzie się w dniu 6 kwietnia 2017 roku (czwartek) w Auli Gminnej przy ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu (ul. Jana Pawła II 184 a) o godz. 20.00

Zajęcia prowadzić będą Ewa i Janusz Gaculak. Koszt udziału w kursie (w czwartki przez cały kwiecień i maj) to 30 zł od osoby.

września

Biblioteka w mediach