Ogółem198378

Prucki i ostatkowe posiady

Stowarzyszenie KOBIETY PODHALA oraz Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu

zapraszają

na V Prucki i występ KABARETU „ŚLEBODA”  z Gliczarowa Dolnego w dniu 28 luty 2017 r. (wtorek) o godz. 19.00 w Auli Gminnej przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu.

Program:

19.00 – 21.00 prucie piórek

21.00 Występ Kabaretu „ŚLEBODA” z Gliczarowa Dolnego

oraz posiady ostatkowe

Zapraszamy zespolanów, dziadków, babcie oraz rodziców z dziećmi, żeby sobie przypomnieć lub nauczyć się techniki wykonywania własnych pierzyn i poduszek.

Zaprasza Józefa Kolbrecka – Prezes Stowarzyszenia KOBIETY PODHALA

sierpnia