Ogółem198378

Kuchnia KOBIET PODHALA

W dniu 22 grudnia 2016 roku w kuchni, która była wyposażona w meble kuchenne, płytę indukcyjną, piekarnik a także sztućce, zestaw obiadowy i garnitur do kawy dzięki programowi FIO – MAŁOPOLSKA LOKANIE, po raz pierwszy piekarnik posłużył do warsztatów dla dzieci, podczas których nauczyły się jak zrobić i upiec świąteczne pierniczki.

Warsztaty prowadziła Bożena Świderska-Środa – instruktor ceramiki w GOK-u a także członek Stowarzyszenia KOBIETY PODHALA.

Cieszymy się z dobrej współpracy i z faktu, że wyposażenie naszej kuchni przydaje się nie tylko KOBIETOM PODHALA ale też ich następcom – młodzieży.

Tekst: Józefa Kolbrecka

Zdjęcia: Bożena Świderska-Środa