Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj29
W tym tygodniu145
W tym miesiącu638
Ogółem198547
Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

KURS TAŃCA GÓRALSKIEGO DLA DOROSŁYCH

 

Zapraszamy również na IV edycję kursu tańca góralskiego dla dorosłych, szczególnie tych, którzy w ogóle nie umieją tańczyć a chcieliby spróbować. Mamy takich uczestników, którzy brali już udział w poprzednich edycjach kursu i tych również zapraszamy. Zapraszamy tych, którzy chcą zatańczyć po góralsku na własnym weselu, a jeszcze nie posiadają tej umiejętności.

Po prostu wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tym góralskim aerobiku, bez ograniczeń terytorialnych czy wiekowych. Kurs ten będzie odbywał się w każdy czwartek w październiku i listopadzie 2016 roku w Auli Gminnej przy ZSPIG nr 1 w Białym Dunajcu, która jest udostępniana dzięki przychylności Wójta i Rady Gminy Biały Dunajec. Pierwsza próba 6 października w czwartek o godz. 20,00 w Auli Gminnej – ul. Jana Pawła II 184 a. Zapraszają KOBIETY PODHALA. Zapisy telefonicznie na numer 660 935 742 – Józefa Kolbrecka lub osobiście w Bibliotece.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 1556
 

sierpnia

24

sobota

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.