KURS TAŃCA GÓRALSKIEGO DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy również na IV edycję kursu tańca góralskiego dla dorosłych, szczególnie tych, którzy w ogóle nie umieją tańczyć a chcieliby spróbować. Mamy takich uczestników, którzy brali już udział w poprzednich edycjach kursu i tych również zapraszamy. Zapraszamy tych, którzy chcą zatańczyć po góralsku na własnym weselu, a jeszcze nie posiadają tej umiejętności.

Po prostu wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tym góralskim aerobiku, bez ograniczeń terytorialnych czy wiekowych. Kurs ten będzie odbywał się w każdy czwartek w październiku i listopadzie 2016 roku w Auli Gminnej przy ZSPIG nr 1 w Białym Dunajcu, która jest udostępniana dzięki przychylności Wójta i Rady Gminy Biały Dunajec. Pierwsza próba 6 października w czwartek o godz. 20,00 w Auli Gminnej – ul. Jana Pawła II 184 a. Zapraszają KOBIETY PODHALA. Zapisy telefonicznie na numer 660 935 742 – Józefa Kolbrecka lub osobiście w Bibliotece.

sierpnia

Biblioteka w mediach