„Podaj dalej” - nowe życie dla starych góralskich ubrań”

Piszą o nas w goral.info:

W dniach 14, 15 i 16 września (środa, czwartek i piątek) odbywały się w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu warsztaty rękodzieła w ramach Projektu „PODAJ DALEJ”, który  jest realizowany w ramach zadania publicznego: „Ekologia i ochrona zwierząt oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego”

alt

Projekt był realizowany przez Stowarzyszenie KOBIETY PODHALA przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Pragniemy podziękować prowadzącym warsztaty oraz szkołom zaangażowanym w udział w Projekcie: Zespołowi Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu, Katolickiej Szkole Podstawowej SPSK w Czerwiennem, ZSPIG w Gliczarowie Górnym. Dziękujemy redakcji dwutygodnika góral.info za promocję naszych działań.

Koncertem Zespołu MEGITZA TRO zakończyliśmy realizację naszego projektu, pamiętając, że w ten sposób ratujemy naszą planetę ZIEMIĘ przed zasypaniem odpadami, a starym rzeczom darujemy nowe życie w ramach projektu „PODAJ DALEJ".

Zdjęcia: Adam Mółka

listopada