Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj29
W tym tygodniu145
W tym miesiącu638
Ogółem198547
Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

Kobietom Podhala na start

W dniu 31 sierpnia 2016 roku nastąpiło uroczyste otwarcie odnowionych pomieszczeń Stowarzyszenia KOBIETY PODHALA

W uroczystości otwarcia wzięli udział: Wójt Gminy Biały Dunajec, przedstawicielki Stowarzyszenia i wolontariusze, którzy pomagali przy remoncie pomieszczeń i przy zarządzaniu Projektem a także przedstawiciel gazety Góral.info.

Remont oraz wyposażenie kuchni w meble kuchenne, płytę indukcyjną, piekarnik a także sztućce, zestaw obiadowy i garnitur do kawy były finansowane z Projektu „KOBIETOM PODHALA NA START”. 

Dzięki programowi FIO – MAŁOPOLSKA LOKALNIE otrzymaliśmy kwotę 5000 zł na powyższe zakupy i odmalowanie pomieszczeń, a dzięki przychylności Wójta Gminy Biały Dunajec Andrzeja Jacka Nowaka i Pani Skarbnik Anny Wędziarz wymieniliśmy stare, przybite gwoździami okna na piękne nowoczesne i przede wszystkim szczelne okna. Zaś panele podłogowe i oświetlenie zostało sfinansowane z budżetu Gminnej Biblioteki Publicznej, przy której powstało nasze Stowarzyszenie.

Odnowione pomieszczenia będą służyć wszystkim zaprzyjaźnionym instytucjom i stowarzyszeniom przy realizacji projektów, służących społeczności lokalnej.

Za prace włożone w realizację projektu i za udział w uroczystym otwarciu serdecznie wszystkim dziękuję.

Niech Patronka naszej Biblioteki – Zofia Solarzowa się cieszy, że jesteśmy wierni Jej ideałom, które wpajała naszej białodunajeckiej i podhalańskiej społeczności a także wszystkim, którzy zawitają do naszej Biblioteki.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Województwa Małopolskiego   

Piszą o nas: http://goral.info.pl/aktualnosci/rozmaitosci/item/3907-kobiety-podhala-na-start

 

logo fiologo-małopolska-1

logo Zielona Linia color pion1

 

Tekst: Józefa Kolbrecka – Prezes Stowarzyszenia KOBIETY PODHALA

Zdjęcia: Adam Mółka

 

 

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 1389
 

sierpnia

24

sobota

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.