Kobietom Podhala na start

W dniu 31 sierpnia 2016 roku nastąpiło uroczyste otwarcie odnowionych pomieszczeń Stowarzyszenia KOBIETY PODHALA

W uroczystości otwarcia wzięli udział: Wójt Gminy Biały Dunajec, przedstawicielki Stowarzyszenia i wolontariusze, którzy pomagali przy remoncie pomieszczeń i przy zarządzaniu Projektem a także przedstawiciel gazety Góral.info.

Remont oraz wyposażenie kuchni w meble kuchenne, płytę indukcyjną, piekarnik a także sztućce, zestaw obiadowy i garnitur do kawy były finansowane z Projektu „KOBIETOM PODHALA NA START”.

Dzięki programowi FIO – MAŁOPOLSKA LOKALNIE otrzymaliśmy kwotę 5000 zł na powyższe zakupy i odmalowanie pomieszczeń, a dzięki przychylności Wójta Gminy Biały Dunajec Andrzeja Jacka Nowaka i Pani Skarbnik Anny Wędziarz wymieniliśmy stare, przybite gwoździami okna na piękne nowoczesne i przede wszystkim szczelne okna. Zaś panele podłogowe i oświetlenie zostało sfinansowane z budżetu Gminnej Biblioteki Publicznej, przy której powstało nasze Stowarzyszenie.

Odnowione pomieszczenia będą służyć wszystkim zaprzyjaźnionym instytucjom i stowarzyszeniom przy realizacji projektów, służących społeczności lokalnej.

Za prace włożone w realizację projektu i za udział w uroczystym otwarciu serdecznie wszystkim dziękuję.

Niech Patronka naszej Biblioteki – Zofia Solarzowa się cieszy, że jesteśmy wierni Jej ideałom, które wpajała naszej białodunajeckiej i podhalańskiej społeczności a także wszystkim, którzy zawitają do naszej Biblioteki.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Województwa Małopolskiego

Piszą o nas: http://goral.info.pl/aktualnosci/rozmaitosci/item/3907-kobiety-podhala-na-start

logo fiologo-małopolska-1

logo Zielona Linia color pion1