KOBIETOM PODHALA NA START

W dniu 31 sierpnia nastąpi uroczyste otwarcie siedziby Stowarzyszenia KOBIETY PODHALA, odnowionej i wyposażonej w meble kuchenne, płytę indukcyjną, piekarnik a także sztućce, zestaw obiadowy i garnitur do kawy.

Dzięki programowi FIO – MAŁOPOLSKA LOKANIE otrzymaliśmy kwotę 5000 zł na powyższe zakupy i odmalowanie pomieszczeń, a dzięki przychylności Wójta Gminy Biały Dunajec Andrzeja Jacka Nowaka i Pani Skarbnik Anny Wędziarz wymieniliśmy stare, przybite gwoździami okna na piękne nowoczesne i przede wszystkim szczelne okna.

alt

Zapraszamy na otwarcie naszej odnowionej siedziby w dniu 31 sierpnia b.r. o godz. 16.00

Przypominam, że Stowarzyszenie KOBIETY PODHALA działa również dzięki przychylności Gminnego Ośrodka Kultury, które użyczyło nam pomieszczeń i przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Białym Dunajcu, której Patronka Zofia Solarzowa dzielnie czuwa nad nami z niebiańskich dziedzin.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Województwa Małopolskiego                            alt                             alt

Tekst : Józefa Kolbrecka

alt