Ogółem198547

Będziemy szyć modną kreację z frędzlami

Już znalazł się wzór modnej kreacji, która może być uszyta z nieużywanych chust góralskich lub innych kawałków materiałów w kwiatowy wzorek.

Dziękujemy Pani Małgorzacie Babiarz - wokalistce i kompozytorce zespołu „MEGITZA” za użyczenie swojego folkowego wdzianka. Oto kilka zdjęć modeli, ubranych w kreację Maggie Babiarz.

Na pokaz zaprojektowania i uszycia ze starych chust góralskich modnej kreacji i przyozdobienie jej frędzlami zapraszamy po 15 sierpnia do Biblioteki. Godziny warsztatów będą ogłoszone w połowie sierpnia.

Projekt „PODAJ DALEJ” jest realizowany w ramach zadania publicznego: „Ekologia i ochrona zwierząt oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego”

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Realizator projektu: Stowarzyszenie KOBIETY PODHALA