Tańczymy, tańczymy

Poszerzyło się grono chętnych do nauki tańca góralskiego. Cieszy fakt, że coraz więcej ludzi pyta o możliwość kontynuacji kursu od września. Ponad siedemdziesiąt osób na kursie, to efekt dobrej opinii o naszym działaniu. To cieszy.

Kursanci są z następujących miejscowości: Bańska Niżna (2), Biały Dunajec (12), Bór (1), Brzegi (2), Bukowina Tatrzańska (7), Chochołów (1), Czarna Góra (2), Czarny Dunajec (1), Czerwienne (2), Gliczarów Górny (1), Groń (2), Kolbuszowa (2), Łazy Brzyńskie (1), Łącko (2), Małe Ciche (2), Nowe Bystre (1), Nowy Targ (10), Olszówka (5), Poronin (1), Rogoźnik (1), Szaflary (2), Szlembark (1), Witów (2), Zabrzeż (4), Zagorzyn (1), Zakopane (6), Zubrzyca Dolna (1).

Poniżej relacja fotograficzna z kursu tańca góralskiego dla dorosłych.

Tekst i zdjęcia: Józefa Kolbrecka

grudnia