Ogółem193050

Kurs tańca góralskiego dla dorosłych pod patronatem Stowarzyszenia KOBIETY PODHALA rozpoczęty

W dniu 5 maja rozpoczęliśmy III edycję kursu tańca góralskiego dla dorosłych. Ilość chętnych do nauki tańca przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

Niespodzianką była też wizyta redaktora z dziennika.podhale.pl Marcina Szkodzińskiego, który zainteresowany był naszym przedsięwzięciem i mile zaskoczony powodzeniem naszego pomysłu. Poniżej podajemy linka do jego artykułu:

Mamy uczestników z następujących miejscowości:

Bańska Niżna

Biały Dunajec

Bór

Bukowina Tatrzańska

Chochołów

Czarny Dunajec

Czerwienne

Gliczarów Górny

Groń

Kolbuszowa

Małe Ciche

Nowy Targ

Rogoźnik

Szaflary

Zakopane

Ze względu na ilość chętnych warsztaty przenosimy do szatni Ludowego Klubu Sportowego „BIALI” Biały Dunajec.

Następna próba 12 maja b.r. o godz. 20.00 w Szatni na boisku sportowym przy ul. Kościuszki

Zdjęcia i tekst: Józefa Kolbrecka

kwietnia