Rozpoczynamy warsztaty regionalne – MALOWANIE STROJÓW GÓRALSKICH - serdecznie zapraszamy

W sobotę 7 maja b.r.  (sobota) o godz. 14.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu przy ul. Jana Pawła II 363 (budynek GOK-u) odbędzie się zebranie organizacyjne przed rozpoczęciem warsztatów malowania strojów góralskich. Warsztaty będą odbywały się w Bibliotece w maju i w czerwcu, a termin ustalimy wspólnie

Warsztaty będą się odbywać jeśli zapisze się minimum 20 osób. Udział w warsztatach jest odpłatny. Koszt udziału to 50 zł od osoby. W tej kwocie organizator zapewnia farby do wspólnego użytku podczas zajęć, pędzle i wszystkie przybory potrzebne do malowania oraz chustkę. Osoby, które uczestniczyły w kursie wiązania strzępków do chust góralskich i mają swoje chusty, płacą tylko 40 zł.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w naszych warsztatach. Tel. 660 935 742; 18 20 73 898.

Jeśli ktoś nie może wziąć udziału w zebraniu organizacyjnym, może zgłaszać telefonicznie lub osobiście chęć udziału w tym kursie.

Józefa Kolbrecka – Prezes Stowarzyszenia KOBIETY PODHALA oraz Kierownik Biblioteki

czerwca

Biblioteka w mediach